Plzeňský ležák

přímo z tanku

Proč je dobré plzeňské pivo? 

Pivo Pilsner Urquell má 4,4% obsahu alkoholu, vyznačuje se příjemně zlatou barvou a lahodnou chuti. Jeho hořkost v kombinaci se sladkostí použitého sladu mu již přinesla mnoho mezinárodních ocenění. Chuť plzeňského piva Vas bude intenzivně provázet od prvního ochutnání až do posledního doušku. 

Čím je výjimečné pivo z tanku? 

Především proto, že během skladování ve speciálních vacích pivo nepřijde do kontaktu se vzduchem, díky čemuž neoxiduje a nezvětrává tak, jak je tomu v případě klasických sudů. Proto nemusí být ani tepelně upraveno, což pivu dodává plnější chuť. V místnosti s tankem je stálá teplota a k tomu pivo z tanku i méně pění – a proto má vždy ten správný říz!

Proč si dát tankovou Plzeň právě u nás v Historii? 

Protože mít dobré pivo a kvalitní skladování samo o sobě nestačí! K pivu se totiž výčepní musí umět chovat - podle odborníků dělá chutné pivo chutným až z 50 % to jak a jakým způsobem bylo načepováno. A právě tomu se u nás věnujeme – každý kousek čepujeme s největší precizností a důrazem na kvalitu tak, aby byl i nejnáročnější zákazník spokojen.

Pivo, sport, dostupnost a něco navíc

K pivu od nepaměti patří i sledování sportovních přenosů. Proto jsme pro Vás vybavili naši restauraci i promítací a zobrazovací technikou, kde si budete užívat sportovní přenosy v nejvyšším rozlišení v nejlepší kvalitě!

Sídlíme v centru Prahy, co by kamenem dohodil od Náměstí míru a I.P.Pavlova, takže to k nám nebudete mít daleko.

 

Dočetli jste se až sem?

Tak v tom případě víte, že čepujeme to nejlepší pivo, podíváte se u nás na sportovní utkání, rychle a pohodlně se k nám dostanete.

Tak nad čím ještě dumáte? Udělejte si rezervaci na tel. 603 897 854, ať máte jisté místo!